Eseménynaptár

A 2017/2018. tanév rendezvénynaptára

Időpont Program
2017. augusztus 31. (csütörtök) 17:00  Tanévnyitó
2017. szeptember 4. (hétfő) Jelentkezés az őszi emeltszintű érettségire a kormányhivatalban
2017. szeptember 18. (hétfő) 15:30  Iskolaköszöntő ünnep és szülői értekezlet az elsősöknek
2017. szeptember 18. (hétfő) Szülői értekezlet 2-12. osztály
DSD tájékoztatók (6-8-9-11-12.A osztály)
2017. szeptember 21 (csütörtök) Papírgyűjtés
2017. szeptember 26. (kedd) Angol és német célnyelvi szintfelmérő 6. és 8. osztályban
2017. szeptember 29. (péntek) Őszi tanulmányi kirándulás 1-12. osztályokban
2017. október 4. (szerda) Mesevetélkedő a könyvtárban
2017. október 6. (péntek) Aradi vértanuk napja – rádiósműsor
2017. október (hétfő-péntek) 9-13.  Győri Filharmonikus Zenekar bérletes előadása
2017. október 13. (péntek) Gólyaavató
2017. október 16. (hétfő) 10:00  Hold Színház
2017. október 19. (csütörtök) Angol projektnap
2017. október 20. (péntek) Ünnepi megemlékezés – október 23.– rádiósműsor. Koszorúzás a városi megemlékezés helyszínén
2017. október 25. (szerda) DSD II írásbeli belső vizsga a 12. A-ban
2017. október 25. (szerda). Nevelési értekezlet 13:00 órától
2017. október 26. (csütörtök) „Tök jó nap”
2017. november 6. (hétfő) Pályaválasztási szülői értekezlet (8.A/B továbbtanulás)
2017. november 9. (csütörtök) Márton-napi Kiállítás
2017. november 10.  8:15 (péntek) Márton-napi műsor 1.B/C – 3.B/C – 6.B/C
2017. november 13-14. (hétfő-kedd) Nyitott Kapuk Napja a gimnáziumban
2017. november 14. (kedd) Nyelvünkben élünk
2017. november 15. 13:00 (szerda) DSD II – Pilotprüfung 11.A/12.A
2017. november 16-17. (csütörtök-péntek) Német kompetencia alapú próbamérés a 3-4-5-7. osztályokban
2017. november 17. (péntek) 1. osztályosok szöveges értékelésének kiadása
2017. november 20. (hétfő) 10:00  Hold Színház
2017. november 22. (szerda) Bemutató foglalkozások és tájékoztató a leendő első osztályos tanulók 1.
2017. november 23. (csütörtök) Szóbeli belső vizsga német
2017. november 28. (kedd)  DSD II vizsga német központi írásbeli 12.A
Angol írásbeli belső vizsga 12.A
2017. november 28.  9:00 (kedd) „Kuttyomfitty társulat”előadása az alsó tagozatosok részére
2017. november 29. (szerda) Szóbeli belső vizsga a 11.A osztályban –angol és német (a Piloton nem szereplő diákoknak)
2017. december 1. (péntek) Ingyenes felkészítés a matematika és a magyar felvételire 8. osztályosok részére
2017. december 6. (szerda) Télapóvárás
2017. december 9. (szombat) Fehér Miki Emléktorna
2017. december 9. (szombat) Ingyenes felkészítés a matematika és a magyar felvételire 8. osztályosok részére
2017. december 11. (hétfő) Behívásos fogadó óra (csak a levélben értesített tanulók szüleinek)
2017. december 11-18.  Győri Filharmonikus Zenekar bérletes előadása
2017. december 12-13. (kedd-szerda) DSD II vizsga  központi német szóbeli 12.A
2017. december 12. (kedd) Angol szóbeli 12.A
2017. december 16. (szombat) Karácsonyi játszóház 1-8. osztályosoknak
Adventi bazár
2017. december 21. (csütörtök) Karácsonyi műsor szülőknek
2017. december 22. (péntek) Karácsonyi műsor és osztálykarácsony
2018. január 8. (hétfő) Óvodaprojekt
2018. január 8. (hétfő) Középszintű érettségire épülő írásbeli belső vizsga (11.A)
2018. január 9. (kedd) Szóbeli belső vizsga a 9.A-ban (Angol és német 1. csoport)
2018. január 10. (szerda) Óvodai szülői értekezlet
2018. január 10. (szerda) Szóbeli belső vizsga a 9.A-ban (német 2. csoport)
2018. január 10. (szerda) Bemutató foglalkozások és tájékoztató a leendő első osztályos tanulók 2.
2018. január 11. (csütörtök) Szóbeli belső vizsga a 10.A-ban
2018. január 19. (szombat) Egységes írásbeli felvételi vizsga (magyar és matematika)
2018. január 22. (hétfő) Szülői értekezlet a 11.A/12.A osztályoknak – érettségi és továbbtanulás
2018. január 23. (kedd) Megemlékezés a Magyar Kultúra Napjáról (rádiós műsor
2018. január 23. (kedd) Osztályozó értekezlet
2018. január 24. (szerda) 14 óra  Pótló egységes írásbeli felvételi vizsga (matematika és magyar)
2018. január 26. (péntek) Szalagavató
2018. február 2. (péntek) Félévi értesítő kiosztása
2018. február 2. (péntek) A 8. osztályosok jelentkezési lapjainak leadási határideje
2018. február 5. (hétfő) Szülői értekezlet – az éves munka értékelése
2018. február 8. 13:00 (csütörtök) Félévi értekezlet 
2018. február 10. (szombat) Alapítványi bál
2018. február 2. hete „Szavak szárnyán” versmondó verseny
2018. február 12. (hétfő) Hold Színház
2018. február 15. (csütörtök) Az érettségire jelentkezés határideje
2018. február 15. (csütörtök) A jelentkezési lapok elküldésének határideje (felsőoktatás)
2018. február 20. (kedd) DSD I – Pilotprüfung a 7. osztályban
2018. február 19-23. (hétfő-péntek) Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól (9.-12. o.) történelem órán
2018. február 21. (szerda) DSD I – belső vizsga 7. osztályban
2018. február 20-22. (kedd-csütörtök) Felvételi elbeszélgetések 8. osztályosoknak
2018. február 27. (kedd) „Kulturfrühling” – filmvetítés
2018. március DSD I írásbeli és célnyelvi próbamérés
2018. március 14. (szerda) Ünnepi megemlékezés az 1848/49-es forradalom és szabadságharcról –  műsor a színházteremben
Koszorúzás: 6.A/6.B/6.C
2018. március 19. (hétfő) Behívásos fogadó óra (csak a levélben értesített tanulók szüleinek)
2018. március 19-22. (hétfő-csütörtök) Győri Filharmonikus Zenekar bérletes előadása
2018. március 20. (kedd) 11.A angol 2 idegen nyelvesek osztályozóvizsgája
2018. március  DSD I szóbeli a 8.B-ben
2018. március 21. (szerda) Kulturális Tavasz - főpróba
2018. március 22. (csütörtök) Kulturális Tavasz meseillusztrációk kiállítása
2018. március 23. (péntek) Kulturális Tavasz - műsor
2.B/C-4.B/C-5.B/C
2018. március 26. (hétfő) Előrehozott érettségit megelőző osztályozóvizsga – angol-német írásbeli vizsga – 11. évf. anyaga (11.A) és belső vizsga 11.A angolból  nem érettségizőknek
2018. március 27. (kedd) Nevelési értekezlet 13:00 óra
2018. április 5-6. (csütörtök-péntek) Elsős regisztrációs nap-beíratás
2018. április 10. (kedd) VERA írásbeli és célnyelvi próbamérés
2018. április 10. (kedd) Előrehozott érettségit megelőző osztályozóvizsga – angol-német  szóbelivizsga – 11. évf. anyaga (11.A) 
2018. április 11-13. (szerda-péntek) Megemlékezés a holokauszt áldozatairól (9.-12. oszt.) osztálykeretben történelem órán
2018. április 12. (csütörtök) Szabadhegyi Angol-Német Verseny írásbeli fordulója– 3-8. osztály
2018. április 13. (péntek) Szöveges értékelés kiosztása az 1. osztályokban
2018. április 13. (péntek) Iskolai labdarúgótorna
2018. április 17. (kedd) Emelt szintű  angol és német írásbeli osztályozóvizsga a 11.A-ban
2018. április 18-19-20. (szerda-csütörtök-péntek) VERA szóbeli vizsga a 6.B-6.C osztályokban
2018. április 18-24. Győri Filharmonikus Zenekar bérletes előadása
2018. április 23-26. (hétfő-csütörtök) Környezetvédelmi hét a fenntarthatóság jegyében 
2018. április 24. (kedd) Emelt szintű angol és német szóbeli osztályozóvizsga a 11.A-ban
2018. április 25. (szerda) Szabadhegyi Angol-Német Verseny szóbeli fordulója 3-8. osztály
2018. május 2. (szerda) Osztályozó értekezlet a 12.A-ban
2018. május 4. (péntek) Ballagás
2018. május 10. (csütörtök) Angol érettségi+ szóbeli belső vizsga a 11.A-ban azoknak, akik nem érettségiznek
2018. május 11. (péntek) Német érettségi+ német és angol belső vizsga a 11.A-ban azoknak, akik nem érettségiznek. Együtt középszintet írnak.
2018. május 14. (hétfő) Fogadóóra 
2018. május 16. (szerda) Idegen nyelvi szövegértés mérés – 6.A-8.A angol
2018. május 17. (csütörtök) A „Tánc világnapja”
2018. május 22. (kedd) Tantestületi kirándulás
2018. május 23. (szerda) Szóbeli belső vizsga a 9.A-ban (angol és német 2. csoport)
2018. május 23. (szerda) Kompetenciamérés (magyar-matematika) 6-8-10. osztály
2018. május 24. (csütörtök) Szóbeli belső vizsga a 9.A-ban (német 1. csoport)
2018. május 28. (hétfő) Szóbeli belső vizsga a 10.A-ban (angol és német)
2018. május 30. (szerda) Célnyelvi mérés 6.B - 8.B német
2018. május vége „Az iskola legjobb olvasója” – olvasási verseny (1-4. évf.)
2018. június „Így írunk mi!” – tanulók munkáiból kiállítás az aulában
2018. június 1. 8 óra (péntek) Nemzeti Összetartozás Napja (rádiós megemlékezés)
2018. június 4. (hétfő) Szülői értekezlet leendő elsősöknek
2018. június 12. (kedd) Osztályozó konferencia
2018. június 14. (csütörtök) 1-6. osztály: Művészeti bemutató és mozi vagy osztályprogram
7-11. osztály: Angol és német projektnap és művészeti bemutató
2018. június 15. (péntek) Az utolsó tanítási nap
2018. június 15. (péntek) 8:00-12:30 Diáknap
2018. június 15. (péntek) 17:00 8. osztályos ballagás
2018. június 15. (péntek) Értesítési kötelezettség a 9. és 10. osztályokban
2018. június 3. hete A német vendégtanár DSD  továbbképzés tart a német munkaközösségnek
2018. június 18-20. (hétfő-szerda) SZÓBELI ÉRETTSÉGIK (tervezett időszaka) 12. A 
2018. június 21. (csütörtök) SZÓBELI ÉRETTSÉGIK (tervezett időszaka) 11. A 
2018. június 19. (kedd) Tanévzáró ünnepély
2018. június 27. (szerda) Tanévzáró értekezlet

 

Ünnepek, munkanap áthelyezések és tanítási szünetek

Ünnepek:

2017. október 23. (hétfő) – munkaszüneti nap

2017. november 1. (szerda) – az őszi szünethez kapcsolódik

2018. március 15. (csütörtök): A szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. március 14. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap 2018. március 19. (hétfő)

2018. április 2. (húsvét hétfő) – a tavaszi szünethez kapcsolódik

2018. május 1. (kedd) A szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. április 26 (csütörtök) a szünet utáni első tanítási nap 2018. május 2. (szerda)

2018. május 20-21. (pünkösd vasárnap- és hétfő) A szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. május 18. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2018. május 23. (szerda)

 

Tanítási szünetek:

Őszi szünet:A szünet előtti utolsó tanítási nap 2017. október 27.  (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2017. november 6. (hétfő)

Téli szünet:A szünet előtti utolsó tanítási nap 2017. december 22. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2018. január 3. (szerda)

Tavaszi szünet:A szünet előtti utolsó tanítási nap 2018. március 28. (szerda) a szünet utáni első tanítási nap 2018. április 9. (hétfő)

 

Tanítás nélküli munkanapok (nem számozott) a gimnáziumban 7 nap és az általános iskolában 6 nap

Nevelési értekezlet: 2017. október 25. (szerda)

Pályaorientációs nap 1-12. osztály: 2018.április 21. (szombat)

Tantestületi szakmai nap: 2018. április 27. (péntek)

Diákönkormányzati nap 2018. június 15. (péntek)

Érettségi szünet:

gimnázium 2 nap: 2018. május 8. és 9. (kedd és szerda)

általános iskola 1 nap: 2018. május 7. (hétfő)

Tantestületi kirándulás: 2018. május 22. (kedd)

Nem hagyományos tanítási napok (számozott):

2017. szeptember 27. (péntek): turisztikai nap

2017. december 22. (péntek): osztály- és iskolakarácsony

2018. február 8. (csütörtök): Félévi értekezlet

Tanulmányi kirándulás
         gimnázium: 2018. május 7. (hétfő)
         általános iskola felső tagozat: 2018. május 8. (kedd)
         általános iskola alsó tagozat: 2018. május 9. (szerda)

Hagyományőrző nap

általános iskola alsó tagozat : 2018. május 8. (kedd)

általános iskola felső tagozat: 2018. május 9. (szerda

2018. május 23. (szerda): országos kompetencia-mérés (6., 8. és 10. évfolyamnak )

2018. június 14 (csütörtök): kulturális műsorok bemutatója

 

Munkanap áthelyezések:

Rendkívüli munkanapok:

2018. március 10. (szombat) – 2018. március 16-át (péntek) dolgozzuk le

2018. április 21. (szombat) – 2018. április 30-át (hétfő) dolgozzuk le

 

Rövidített tanítási napok:

2018. január 23. (kedd): félévi osztályozó értekezlet

2018. június 12. (kedd): év végi osztályozó értekezlet

2018. március 27. (kedd): tavaszi nevelési értekezlet

Itt vagy: Home Eseménynaptár
Find us on Facebook