Eseménynaptár

Rendezvénynaptár a 2019/2020. tanévre

2019. augusztus 26. (hétfő) 8:00
Alakuló értekezlet
2019. augusztus 27. (kedd) 11:00
Baleset és tűzvédelmi oktatás
2019. augusztus 28. (szerda)
Pótvizsgák
2019. augusztus 29. (csütörtök) 8:00
Tanévnyitó értekezlet
2019. augusztus 30. (péntek) 9:00
Német munkaközösségi megbeszélés 1-12. évfolyam
2019. augusztus 30. (péntek) 17:00
Tanévnyitó 1-9. osztályok
2019. szeptember 2. (hétfő) 8:00
Tanévnyitó 10-12. osztály
2019. szeptember 2. (hétfő)
Jelentkezés az őszi emeltszintű érettségire a kormányhivatalban
2019. szeptember 16. (hétfő) 15:30
Iskolaköszöntő ünnep és szülői értekezlet az elsősöknek
2019. szeptember 16. (hétfő)
Szülői értekezlet 2.-12. osztály
DSD tájékoztatók (4.-6.-8.-9.-11. -12.A osztály)
2019. szeptember 18. (szerda)
Papírgyűjtés
2019. szeptember 20. (péntek)
Osztályfotózás 1-12. évfolyam
2019. szeptember 24. (kedd)
Angol és német célnyelvi szintfelmérő3.- 6. és 8. osztályban
2019. szeptember 26. (csütörtök) 3. óra
Koncert 1-4. osztály
2019. szeptember 27. (péntek)
Turisztikai nap az 1-12. osztályokban
2019. szeptember 30. (hétfő)
A RÉV Színház előadása a 10. évfolyamnak
2019. október 7. (hétfő)
Hold Színház 1-3. évfolyam
2019. október 9. (szerda)
Mesevetélkedő a könyvtárban
2019. október 14. (hétfő)
Győri Filharmonikusok előadása
2019. október 4. (péntek)
Aradi vértanuk napja – rádiósműsor
2019. október 5. (szombat)
ARRABONA Futófesztivál
2019. október 10. (csütörtök)
Marosi Antal – A drogokról másképpen című előadása
2019. október 11. (péntek)
DIFER vizsgálat az 1. évfolyamon
2019. október 11-25.
Őszi írásbeli érettségik (angol-10.17. – német-10.21.)
2019. október 21. (hétfő)
Pályaválasztási szülői értekezlet (8.A/B továbbtanulás)
2019. október 22. (kedd)
Ünnepi megemlékezés– október 23. – műsor a színházteremben
2019. október 23. (szerda)
Október 23. - Ünnepnap
2019. október 23. (szerda)
Koszorúzás a városi megemlékezés helyszínén 10. évfolyam
2019. október 24. (csütörtök)
DSD II írásbeli belső vizsga a 12. A-ban
2019. október 24. (csütörtök)
„Tök jó nap” az alsó tagozaton
2019. október 25. (péntek)
Pályaválasztási kiállítás a 8.A/B/C osztályok számára
2019. október 25. (péntek)
Az őszi szünetelőtti utolsó nap – A szünet utáni első nap 2019. november 4. hétfő
2019. november 4. (hétfő)
Fogadóóra 1-12. évfolyam
2019. november 7. (csütörtök)
Márton-napi kiállítás
2019. november 8. (péntek) 8:15
Márton nap 1.B/C, 3.B/C, 6.B/C/D
2019. november 7-11.
Őszi emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák (angol, német)
2019. november 11-12. (hétfő-kedd)
Nyitott Kapuk Napja a gimnáziumban
2019. november 12. (kedd) tervezett
Nyelvünkben élünk
2019. november 12. (kedd)
Német szóbeli (prezentációs) belső vizsga a 12.A-ban
2019. november 14-15. (csütörtök-péntek)
Angol/Német kompetenciaalapú próbamérés a 3.-4.-5.-6.-7.-8. osztályokban
2019. november 15. (péntek)
1. osztályosok szöveges értékelésének kiadása
2019. november 15. (péntek)
Gólyaavató
2019. november 18. (hétfő) 10:00
Hold Színház 1-3. évfolyam
2019. november 19. (kedd) 12:00 tervezett
DSD II – Pilotprüfung 11.A/12.A
2019. november 20. (szerda)
Belső vizsga a 11.A osztályban –német szóbeli (a Piloton nem szereplő diákoknak)  a középszintű érettségire épülő angol írásbeli vizsga
2019. november 21-22. (csütörtök-péntek)
Belső vizsga a 11. A németes és angolos csoportjaiban
2019. november 20. (szerda)
1. nyíltnap az első osztályokban
2019. november 21. (csütörtök)
Színházi nevelési foglalkozás 9-10. évfolyam
2019. november 22. (péntek) 15:00
Első ingyenes felkészítés külsős 8. osztályos diákoknak a matematika és a magyar felvételire
2019. november 25. (hétfő)
Győri Filharmonikusok előadása
2019. november 26. (kedd) 13:00
Őszi nevelési értekezlet
2019. november 27. (szerda)
DSD II vizsga német központi írásbeli 12.A
Angol írásbeli belső vizsga 12.A
2019. november 28. (csütörtök) 13:00 tervezet
Színházi nevelési foglalkozás 10-11. évfolyam
2019. november 29. (péntek)
Második ingyenes felkészítés külsős 8. osztályos diákoknak a matematika és a magyar felvételire
2019. november 30. (szombat)
Fehér Miki Emléktorna
2019. december 6. (péntek)
Télapóvárás
2019. december 7. (szombat)
Áthelyezett munkanap – december 24. kedd – 1-5. óra
2019. december 9. (hétfő)
Fogadó óra – előtte a bukás értesítők kiküldése
2019. december 10-11. (kedd-szerda)
2019. december 10. (kedd)
DSD II vizsga  központi német szóbeli 12.A
Angol szóbeli 12.A
2019. december 12. (csütörtök) tervezet
Színházi nevelési foglalkozás 9-10. évfolyam
2019. december 14. (szombat)
Áthelyezett munkanap– december 27. péntek – Karácsonyi játszóház és adventi bazár 1-8. osztályosoknak
2019. december 19. (csütörtök)
Karácsonyi műsor szülőknek
2019. december 20. (péntek)
Karácsonyi műsor és osztálykarácsony
2019. december 20. (péntek)
Téli szünet előtti utolsó nap. –  A szünet utáni első nap 2019. január 6. (hétfő)
2020. január 7. (kedd)
Belső vizsga a 11.-ban – a középszintű érettségire épülő német írásbeli belső vizsga, angol szóbeli
2020. január 8. (szerda)
Szóbeli belső vizsga a 10.A-ban (angol és német 1. csoport)
2020. január 8.(szerda)
NETFIT 2020. január 8. – április 24.
2020. január 8. (szerda) tervezett
Óvodaprojekt
2020. január 9. (csütörtök)
Angol és német szóbeli belső vizsga a 9.A-ban
2020. január 10. (péntek)
Bemutató foglalkozások és tájékoztató a leendő első osztályos tanulók
2020. január 13-17.
Győri Filharmonikusok előadása
2020. január 18. (szombat) 10:00
Egységes írásbeli felvételi vizsga (magyar és matematika)
2020. január 20. (hétfő)
Szülői értekezlet a 11.A/12.A osztályoknak – érettségi és továbbtanulás
2020. január 20. (hétfő)
Pályaválasztási szülői értekezlet 8.A/8.B osztályosoknak
2020. január 22. (szerda)
Megemlékezés a Magyar Kultúra Napjáról (rádiós műsor)
2020. január 23. (csütörtök) 14:00
Pótló egységes írásbeli felvételi vizsga (matematika és magyar)
2020. január 24. (péntek)
A tanítási év első félévének zárása
2020. január 28. (kedd)
Osztályozó értekezlet 1-12. évfolyam
2020. január 31. (péntek)
Szalagavató
2020. január 31. (péntek)
Félévi értesítő kiosztása 1-12. évfolyam
2020. február 3. (hétfő)
A 8. osztályosok jelentkezési lapjainak leadási határideje
2020. február 3. (hétfő)
Szülői értekezlet 1-12. évfolyam – az éves munka értékelése
2020. február 6. 13:00 (csütörtök)
Félévi értekezlet
2020. február 8. (szombat)
Alapítványi bál
2020. február 14. (péntek)
Az érettségire jelentkezés határideje
2020. február 14. (péntek)
A jelentkezési lapok elküldésének határideje (felsőoktatás)
2020. február 14. (péntek)
Angol projektnap 1-6. évfolyam
2020. február 17. (hétfő) 10:00
Hold Színház 1-3. évfolyam
2020. február 19. (szerda)
„Szavak szárnyán” versmondó verseny 1-8. évfolyam
2020. február
DSD I – Pilotprüfung a 7. osztályban
2020. február 17-21. (hétfő-péntek)
Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól (9.-12. o.) történelem órán
2020. február
DSD I – belső vizsga 7. osztályban
2020. február 25-27. (kedd-csütörtök)
Felvételi elbeszélgetések 8 osztályosoknak
2020. február 25. (kedd)
„Kulturfrühling” – filmvetítés 1-6. évfolyam
2020. március
DSD I központi írásbeli és célnyelvi próbamérés 8. évfolyam
2020. március 9-13.
Győri Filharmonikus Zenekar bérletes előadása
2020. március 13. (péntek)
Ünnepi megemlékezés az 1848/49-es forradalom és szabadságharcról – rádiós műsor
2020. március 15. (vasárnap)
Március 15. - Ünnepnap
Koszorúzás: 6.A/6.B/6.C
2020. március 16. (hétfő)
Fogadó óra
2020. március
11.A angol 2. idegen nyelvesek osztályozóvizsgája
2020. március
DSD I szóbeli a 8.B/8.C-ben
2020. március
Szóbeli belső vizsga a 8.B/8.C osztályokban a DSD vizsgára nem jelentkezett tanulók számára
2020. március 23. (hétfő)
Előrehozott érettségit megelőző osztályozóvizsga – angol-német írásbeli vizsga – 11. évf. anyaga (11.A) és belső vizsga 11.A angolból, vagy németből  nem érettségizőknek
2020. március 26. (csütörtök)
Kulturális Tavasz – meseillusztrációk kiállítása
2020. március 27. (péntek)
Kulturális Tavasz – műsor 2.B/C-4.B/C-5.B/C
2020. március 31. (kedd)
Előrehozott érettségit megelőző osztályozóvizsga – angol-német  szóbelivizsga – 11. évf. anyaga (11.A)
2020. április 2. (csütörtök)
Emelt szintű angol és német írásbeli osztályozóvizsga a 11.A-ban
2020. április 6. (hétfő)
Szöveges értékelés kiosztása az 1. osztályokban
2020. április 6. (hétfő)
ISA (VERA) írásbeli és célnyelvi próbamérés 6. évfolyam
2020. április 6-8. (hétfő-szerda)
Megemlékezés a holokauszt áldozatairól (9.-12. osztály) osztálykeretben történelem órán
2020. április 7 (kedd)
Költészet napja 1-12. évfolyam
2020. április 7. (kedd) 13:00
Tavaszi nevelési értekezlet
2020. április 8. (szerda)
Pályaorientációs nap 1-12. évfolyam
2020. április 8. (szerda) – április 20. (hétfő)
Tavaszi szünet
2020. április 20. (hétfő)
Szabadhegyi Angol-Német Verseny írásbeli fordulója – 3-8. osztály
2020. április 21. (kedd)
Emelt szintű angol és német szóbeli osztályozóvizsga a 11.A-ban
2020. április
Elsős regisztrációs nap-beíratás
2020. április 20-24. (hétfő-péntek)
Fenntarthatósági témahét 1-12. évfolyam
2020. április 22-23. (szerda-csütörtök)
ISA (VERA) szóbeli vizsga a 6.B-6.C osztályokban
2020. április 28. (kedd)
Osztályozó értekezlet a 12.A-ban
2020. április 28. (kedd)
Szabadhegyi Angol-Német Verseny szóbeli fordulója3-8. osztály
2020. április. 29. (szerda) 10:00
Ballagási főpróba 12. évfolyam
2020. április 30. (csütörtök)
Utolsó tanítási nap a 12. osztályban – a hagyományoknak megfelelően
2020. április 30. (csütörtök) 17:00
Ballagás 12. évfolyam
2020. május 1. (péntek)
Május 1.- Ünnepnap
2020. május 4. hétfő
Érettségi 11-12. évfolyam
2020. május 4-6.
Érettségi szünet és kirándulás 1-12. évfolyam
2020. május 7. (csütörtök)
Angol érettségi+ angol szóbeli és írásbeli belső vizsga a 11.A-ban azoknak, akik nem érettségiznek
2020. május 8. (péntek)
Német érettségi+ német szóbeli és írásbeli belső vizsga a 11.A-ban azoknak, akik nem érettségiznek.
2020. május 11. (hétfő)
Fogadóóra
2020. május 13. (szerda)
Célnyelvi mérés 6.B/C - 8.B/C német
2020. május 20. (szerda)
Idegen nyelvi szövegértés mérés – 6.A-8.A angol/és 6.D német
2020. május 19. (kedd)
Szóbeli belső vizsga a 10.A-ban (angol és német csoport)
2020. május 27. (szerda)
Kompetenciamérés (magyar-matematika) 6.-8.-10. osztály
2020. május 28. (csütörtök)
Szóbeli belső vizsga a 9.A-ban (angol és német)
2020. május 28. (csütörtök)
A „Tánc világnapja”
2020. május vége
„Az iskola legjobb olvasója” – olvasási verseny (1-4. évf.)
2020. június 2. hete
„Így írunk mi!” –1-4. évfolyam tanulóinak munkáiból kiállítás az aulában
2020. június 1. (hétfő)
Pünkösd - Ünnepnap
2020. június 4. 8 óra (csütörtök)
Nemzeti Összetartozás Napja (rádiós megemlékezés)
2020. június 8. (hétfő)
Szülői értekezlet leendő elsősöknek
2020. június 11. (csütörtök)
Osztályozókonferencia 1-11. évfolyam
2020. június 11. (csütörtök) 18:00
8. osztályos bankett
2020. június 12. (péntek) 8:00-13:00
1-6. osztály: Művészeti bemutató és mozi vagy osztályprogram
7-11. osztály: Angol és német projektnap és művészeti bemutató
2020. június 12. (péntek) 17:00
8. osztályos ballagás
2020. június 15. (hétfő)
Az utolsó tanítási nap
2020. június 15. (hétfő) 8:00-12:30
Diáknap 1-11. évfolyam
2020. június 15. (hétfő)
Értesítési kötelezettség a 9. és 10. osztályokban
2020. június 16-17. (kedd-szerda)
SZÓBELI ÉRETTSÉGIK (tervezett időszaka) 12. A
2020. június 16. (kedd)
Tanévzáró ünnepély 1-10. évfolyam
2020. június 18-19. (csütörtök-péntek)
ELŐRE HOZOTT SZÓBELI ÉRETTSÉGIK (tervezett időszaka) 11. A
2020. június 3. hete
DSD továbbképzés a német munkaközösségnek
2020. június 25. (csütörtök)
Tanévzáró értekezlet
 

 

Tanítás nélküli munkanapok (nem számozott) a gimnáziumban 7 nap és az általános iskolában 6 nap

Pedagógiai nap: 2019. november 26. (kedd)

Szakmai nap: 2020. február 6. (csütörtök):

Pályaorientációs nap 1-12. osztály: 2020. április 8. (szerda)

Tantestületi kirándulás: 2020. április 17. (péntek)

Diákönkormányzati nap 2020. június 15. (hétfő)

Érettségi szünet:

         gimnázium 2 nap: 2020. május 5. és 6. (kedd és szerda)

         általános iskola 1 nap: 2020. május 4. (hétfő)

Nem hagyományos tanítási napok (számozott):

2019. szeptember 27. (péntek): turisztikai nap

2019. december 20. (péntek): osztály- és iskolakarácsony

2020. április 7. (kedd): nevelési értekezlet:

Tanulmányi kirándulás

         gimnázium: 2020. május 4. (hétfő)

         általános iskola felső tagozat: 2020. május 5. (kedd)

         általános iskola alsó tagozat: 2020. május 6. (szerda)

Hagyományőrző nap

általános iskola alsó tagozat : 2020. május 5. (kedd)

általános iskola felső tagozat: 2020. május 6. (szerda)

2020. május 27. (szerda): országos kompetenciamérés (6., 8. és 10. évfolyamnak )

2020. június 12. (péntek): kulturális műsorok bemutatója

 

Rendkívüli munkanapok: Munkanap áthelyezések

2019. december 7. (szombat) – a 2019. december 24-ét (kedd) dolgozzuk le.

2019. december 14. (szombat) – a 2019. december 27-ét (péntek) dolgozzuk le.

 

Rövidített tanítási napok:

         2019. november 26. (kedd) őszi nevelési értekezlet

2020. január 28. (kedd): félévi osztályozó értekezlet

2020. február 6. (csütörtök) félévi értekezlet

2020. április 7. (kedd): tavaszi nevelési értekezlet

2020. június 11. (csütörtök): év végi osztályozó értekezlet

 

 

Ünnepek:

2019. október 23.(szerda)

2019. november 1. (péntek) – az őszi szünethez kapcsolódik

2020. március 15. (vasárnap)

2020. április 10. (Nagypéntek)– a tavaszi szünethez kapcsolódik

2020. április 13. (Húsvét hétfő) – a tavaszi szünethez kapcsolódik

·                2020. május 1. (péntek)

2020. június 10. pünkösd (hétfő)

Tanítási szünetek:

Őszi szünet:A szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. október 25. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2019. november 4. (hétfő) – 9 egybefüggő nap

Téli szünet:A szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. december 20. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2020. január 6. (hétfő) – 16 egybefüggő nap

Tavaszi szünet:A szünet előtti utolsó tanítási nap 2020. április 8. (szerda) a szünet utáni első tanítási nap 2020. április 20. (hétfő) – 11 egybefüggő nap

Szülői értekezlet

2019. szeptember 16. – 1-12. osztályok részére szülői értekezlet (A tanév fő feladatai, SZM-választás, házirend)

16:15          1. évfolyam

16:30         2. évfolyam németes tájékoztatója osztálykeretben

16:30          3. évfolyam

16:30         4. évfolyam németes tájékoztatója a színházteremben

17:00         5-12. évfolyam

17:15          6. évfolyam németes tájékoztató a színházteremben

2019.október 21. – 8.AB osztályok részére szülői értekezlet (továbbtanulás)

2020. január 20. – 11/A és 12/A osztályok részére szülői értekezlet (érettségi és továbbtanulás)

2020. január 20. – 8.A/8.B/8.C osztályok részére szülői értekezlet (pályaválasztási szülői értekezlet)

2020. február 3. – 1-12. osztály részére szülői értekezlet (az 1. féléves munka értékelése, feladatok a 2. félévre)

16:30           1-4. évfolyam

17:00           5-12. évfolyam

2020. június 8.– A leendő 1. osztályosok szülei részére szülői értekezlet

Itt vagy: Home Eseménynaptár
Find us on Facebook