Egyéni fogadó órák listája

Fogadó órák (hétfő)
Ø  Az 1-4. osztály 16:30, az 5-8. osztály 17:00
Ø  2017. október 16.
Ø  2017. december 11. Behívásos fogadóóra (csak a levélben értesített tanulók szüleinek)
Ø  2018. március 16. Behívásos fogadóóra (csak a levélben értesített tanulók szüleinek)
Ø  2018. május 23. 2016. október 24
Ø  2016. december 12 (előtte bukásértesítők kiküldése)
Ø  2017. március 20
Ø  2017. május 15 (előtte bukásértesítők kiküldése)
 

Egyéni fogadó órák

Név nap óra becsengetés kicsengetés
Altrichter Zsolt csütörtök 5. 11:55 12:40
Balogné Berki Éva hétfő 6. 12:50 13:35
Barnáné Máhig Rita csütörtök 6. 12:50 13:35
Deákiné Varga Anikó szerda 3. 9:55 10:40
Dekovicsné Sebestyén Anna péntek 5. 11:55 12:40
Diehl Zsuzsanna Katalin csütörtök 3. 9:55 10:40
Domonkosné Nagy Krisztina csütörtök 7. 13:40 14:25
Dr. Vinkovitsné Kőhalmi Márta péntek 3. 9:55 10:40
Dudás Sándorné csütörtök 4. 10:50 11:35
Eged Józsefné hétfő 3. 9:55 10:40
Eőriné Horváth Éva péntek 3. 9:55 10:40
Farkas Balázs Richárd szerda 3. 9:55 10:40
Háda Ágnes kedd 7. 13:40 14:25
Hofer Eszter szerda 3. 9:55 10:40
Hoffmann Melinda szerda 6. 12:50 13:35
Hornyákné Lutián Éva kedd 3. 9:55 10:40
Horváth Andrea kedd 8. 14:35 15:20
Horváth Barbara szerda 3. 9:55 10:40
Horváth Rita szerda 5. 11:55 12:40
Hudacsek Beáta szerda 6. 12:50 13:35
Jagudits Éva szerda 2. 8:55 9:40
Jankovics Beatrix hétfő 6. 12:50 13:35
Kállóné Nagyová Katarina hétfő 2. 8:55 9:40
Károlyi Dóra szerda 1. 8:00 8:45
Kiss Rita péntek 8. 14:35 15:20
Knausz Erzsébet csütörtök 5. 11:55 12:40
Kocsis Tibor hétfő 4. 10:50 11:35
Kovácsné Németh Bernadett hétfő 6. 12:50 13:35
Lengyel Zsuzsanna kedd 3. 9:55 10:40
Medei Erika kedd 3. 9:5 10:40
Módos Dezső kedd 2. 8:55 9:40
Molnárné Kovács Márta hétfő 2. 8:55 9:40
Wolfgang Goldhammer hétfő 6. 12:50 13:35
Mosolits Márk csütörtök 4. 10:50 11:35
Mrázik Gergely hétfő 11:50 13:40 14:25
Némethné herner Ágota szerda 5. 11:50 12:40
Pappné Domonkos Márta kedd 5 11:55 12:40
Pelczéder Zoltán szerda 2. 8:55 9:40
Peresztegi Erika hétfő 1. 8:00 8:45
Péterfia Marianna kedd 3. 9:55 10:40
Pogonyi Eszter kedd 4. 10:50 11:35
Pohly Szilvia hétfő 5. 11:55 12:40
Rémi Péter hétfő 1. 8:00 8:45
Rózsavölgyi Anikó kedd 3. 9:55 10:40
Saflánszky Sarolta kedd 6. 12:50 13:35
Schmidtné Fücsek Piroska szerda 3. 9:55 10:40
Stádel Judit hétfő 8. 14:35 15:20
Szabó Gergely szerda 4 10:50 11:35
Szalai Attila csütörtök 3. 9:55 10:40
Szászfainé Varga Mária kedd 3. 9:55 10:40
Szeder Katalin szerda 7. 13:40 14:25
Székely Ágnes szerda 5. 11:55 12:40
Szigetiné Körmendi Edit szerda 5. 11:55 12:40
Szikszai Krisztina hétfő 3. 9:55 10:40
Takács-Boros Eszter szerda 2. 8:55 9:40
Téringer Andrea péntek 5. 11:55 12:40
Toplakné Varga Zsuzsanna hétfő 6. 12:50 13:35
Tormáné Bedő Zsuzsanna csütörtök 2. 8:55 9:40
Tóthné Varga Szilvia péntek 7. 13:40 14:20
Urbán Juliánna szerda 3. 9:55 10:40
Vácziné Virgha Anikó szerda 5. 11:55 12:40
Vági Orsolya hétfő 6. 12:50 13:35
Varga Gábor hétfő 3. 9:55 10:40
Varga János hétfő 5. 11:55 12:40
Wicher Rita kedd 4. 10:50 11:35
Vízer Katalin kedd 2. 8:55 9:40

 

Itt vagy: Home Szülők Fogadó órák
Find us on Facebook